Iluminacja i oświetlanie oczek

Oświetlenie i iluminacja ogrodu to bardzo piękne ozdoby naszych działek i - warto zainteresować się tym tematem, jeśli marzysz o pięknym i atrakcyjnym ogrodzie w nocy.

Oświetlenie oczek wodnych i stawów ogrodowych

Oswietlenie do oczek wodnych

OGRÓD I STAW ZAPREZENTOWANE WE WŁAŚCIWYM ŚWIETLE

WŁĄCZ ŚWIATŁO DO GRY! Odpowiednie oświetlenie sprawi, że staw ogrodowy wyeksponowany zostanie jeszcze lepiej i wydłuży się czas wieczornej fascynacji wodnym światłem. O zmroku i w ciemności oświetlenie sprawia, że ogród wydaje się być większym, a poza tym daje poczucie bezpieczeństwa na każdym kroku. Rozkoszuj się własnym wodnym światem w fascynującym otoczeniu.

Istnieje wiele możliwości wyeksponowania stawu za pomocą światła. Najlepiej jest umieścić wiele małych źródeł światła w krajobrazie stawu. W tan sposób można położyć szczególny akcent na elementy znajdujące się nad i pod wodą, na przykład oświetlając wybrane rośliny, fontanny i inne obiekty. Większe rośliny bądź fontanny i inne obiekty. Większe rośliny bądź fontanny wyeksponowane zostają jeszcze piękniej, gdy je podświetlimy od dołu, a na brzegach stawu umieścimy jeszcze kilka reflektorów kierunkowych. Wszystkie lampy oświetleniowe i reflektory OASE oparte są na całkowicie bezpiecznej instalacji technicznej o napięciu 12V i mogą być zainstalowane szybko i pewnie.

SPECJALISTA RADZI

Za pomocą systemu zarządzają instalacją elektryczną InScenio możesz z oddali włączać i wyłączać pompy, zwiększyć lub zmniejszać strumień wody w fontannach. Ponadto InScenio FM-Master jest wyposażony w gniazdka do podłączenia innych urządzeń - na przykład kosiarki do trawy.