Pompy do oczek wodnych i stawów

Oczko wodne z kaskadš i staw ogrodowy to bardzo piękne ozdoby naszych działek i ogrodów - warto zainteresować się tym tematem, jeśli marzysz o pięknym, niepowtarzalnym i atrakcyjnym, nowoczesnym ogrodzie.

Pompy do oczek wodnych, strumieni i kaskad

Oczko wodne ze strumieniem

POMPY WPRAWIAJĄ WODĘ W RUCH - czy chodzi o zasilanie filtra bądź strumienia, czy też o pracę fontanny jako elementu dekoracyjnego - pompy są sercem każdego z wodnych światów i umożliwiają realizację nieskończenie wielu koncepcji.

WPRAWIANIE WODY W RUCH JEST DZIECINNIE PROSTE, GDY ZASTOSUJE SIĘ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

W pierwszym rzędzie rozróżnia się pompy filtracyjne i strumieniowe, pompy do fontann oraz pompy do rzeźb i fontann pokojowych.

Pompy filtracyjne i strumieniowe zapewniają oszczędną pracę systemu filtrowania i zaopatrywania elementów dekoracyjnych w wodę. typ pompy wskazuje na liczbę litrów pompowanych w ciągu godziny przez daną pompę. Dzięki nowoczesnej, inteligentnej technologi Seasonal Flow Control (SFC), zastosowanej w pompach Aquamax Eco można na przykład dopasować ilość tłoczonej wody do pory roku pozwalając tym samym na zaoszczędzenie do 60% prądu elektrycznego! A to nie byle co przy wzrastających kosztach energii!

W zależności od wielkości stawu i przeznaczenia firma GORDO STUDIO oferuje dopasowane odpowiednio pompy do fontann. Aquaris, dysponujący trzema różnymi kształtami dysz i posiadający drugie, regulowane wyjście, wyczaruje w stawie fontannę w prosty sposób i do tego szybko. Nautilus posiada poza tym dużą powierzchnię filtra w formie bocznych skrzydeł, zaś pompy Profinaut spełniają najwyższe wymagania, oferując słup do wody do 11 m (maks. wysokość fontanny: do 6,5 m).

Pompy do rzeźb i fontann pokojowych spełniają najróżniejsze wymogi: pompy OASE Neptun to idealni partnerzy dla rzeźb i dekoracyjnych źródełek - oferują dużą wydajność przy niewielkich rozmiarach.

SPECJALISTA RADZI
Kupuj pompy OASE wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach. Tylko w ten sposób możesz skorzystać z przedłużonej gwarancji: 3- letnia pełna gwarancja przedłużana jest na żądanie o kolejne 2 lata. Oznacza to 5 lat pełnej gwarancji!

W zakresie gwarancji na żądanie można się zarejestrować przez Internet pod adresem: www.oczkawodne.co.

Dobór pomp do oczek wodnych i stawów ogrodowych

Najpopularniejsze i najmocniejsze pompy firmy Oase Living Water:

Aquamax Expert 40000
Aquamax Eco 16000
Promax 30000
Promax 20000
Optimax 20000
Aquamax 14000 Dry
Aquamax Eco 12000
Aquamax Expert 20000
Profimax 30000